Solar Bayisi | Güneş Enerji Sistemleri
0 SEPETİNİZ

Solar Sistemler

Güneş ışınları ile yeryüzüne gelen enerjinin depolanarak evlerde kullanabildiğimiz elektrik enerjisine dönüştürülebildiğini biliyor muydunuz? Güneş Enerji Sistemleri güneşten gelen ışınları panellerinde toplayarak elektrik enerjisine dönüştüren ve akulere depolayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde evinizin çatısına düşen güneş ışıklarından evinizin elektrik ihtiyacını karşılayabilir veya fabrikanızın çatısına düşen ışıklardan fabrikanız için elektrik üretebilirsiniz. Sadece şehirlerde değil, yerleşim birimlerinden uzak ve elektrik şebekelerinin hizmet vermediği bölgelerde de (off-grid sistemler) kendi elektriğinizi üretebilir, elektriğe ihtiyacınızın olduğu her yerde bu sistemleri kullanarak tasarruf edebilirsiniz.

Keşif ekibi ile kurulacak alana uygun boyutlardaki ve elektrik ihtiyacınıza göre uygun nitelikteki sistemler tespit edilir ve kurulumu bizzat yapılır. Kurulum konutların üzerine yapılabildiği gibi güneş ışığı alan herhangi bir araziye de yapılabilmekte ve elektriğe ihtiyacınız olabilecek her yerde kullanılabilmektedir. Elektrik şebekesi olmayan bölgelerde  off grid sistemler ile yüksek miktarda elektrik depolayarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şebeke olan bölgelerde ise tercih edeceğiniz güneş paneline göre elektrikten tasarruf etme amacıyla ya da ihtiyacın tamamını üretmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede elektrik faturalarınızı büyük oranda hafifletebilirsiniz ya da tamamen bedavaya getirebilirsiniz.

Ülkemiz coğrafi konumu itibariyle bolca güneş ışığı almaktadır ve güneş enerjisinin yüksek verimli şekilde kullanılabileceği ülkelerden biridir. Bilinenin aksine güneş enerjisini kullanmak için bulunduğunuz bölgenin çok güneşli veya sıcak olmasına gerek yoktur. Ülkemizde hemen hemen her şehir güneş enerji sistemlerini kullanarak elektrik üretmek için yeterli ışını almaktadır. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan sistemler çok uzun yıllar kullanılabilen dayanıklı ve sağlam ürünler olup, ekstra herhangi bir maliye gerektirmemektedir. Güneş enerji sistemlerinde kurulum aşamasında harcadığınız para kısa sürede kendini amorti edeceğinden uzun yıllar boyunca bu akıllıca yatırımınız size kar getirecektir. Bu akıllıca yatırım sayesinde hem faturalardan kar edecek hem de yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak çocuklarımıza bırakacağımız daha temiz bir dünya için üzerinize düşen görevi yerine getirmiş olacaksınız.

Siz de güneş enerji sistemlerine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız www.solarbayisi.com sizin için doğru adres. Sitemiz üzerinden, satışını yaptığımız güneş enerji sistemleri, güneş panelleri, inverterler, jel akü, lityum batarya ve diğer tüm solar ekipmanları inceleyebilirsiniz. Teknik ekibimiz kurulacak alana ve ihtiyacınıza en uygun sistemi belirlemek için size yardımcı olacak ve en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde proje önerilerini size sunacaktır. Temiz ve ucuz enerji için güneş enerji sistemlerine geçin.

ŞİMDİ ARA ŞİPARİŞ VER WHATSAPP