60HP-45KW 3 FAZ / 400V Pompa İçin Sulama Paketi
TommaTech
Ürün Kodu : GESP-380V-60HP-TT550
Ürün Barkod No : 8698683181930370866
Teknik Doküman
  WhatsApp İle İletişime Geç
Paylaşın
Paket İçerikleri:
Ürün Açıklaması Miktar Birim
TommaTech 550 Watt Güneş Paneli - 108 M12 Perc Monokristal Half Cut 126 Adet
TommaTech 55 kW 3 Faz/400 Tarımsal Sulama Pompası İnverteri 1 Adet
55kW Galvaniz IP67 Hazır Sulama Kutusu 1 Adet
66 Panelli 2x33 Dikey Düz Zemin Çinko Kaplama G.A. 1 Adet
60 Panelli 2x30 Dikey Düz Zemin Çinko Kaplama G.A. 1 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Siyah 170 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Kırmızı 170 Adet
SMC4-MC4 Dişi-Erkek Bağlantı Konnektör Seti 14 Adet
NYAF 1 Metre (16mm - Kesit) Topraklama Kablosu 5 Adet