75HP-55KW 3 FAZ / 400V Pompa İçin Sulama Paketi
TommaTech
Ürün Kodu : GESP-380V-75HP-TT550
Ürün Barkod No : 8698683181930370867
Teknik Doküman
  WhatsApp İle İletişime Geç
Paylaşın
Paket İçerikleri:
Ürün Açıklaması Miktar Birim
TommaTech 550 Watt Güneş Paneli - 108 M12 Perc Monokristal Half Cut 153 Adet
TommaTech 75 kW 3 Faz/400 Tarımsal Sulama Pompası İnverteri 1 Adet
75kW Galvaniz IP67 Hazır Sulama Kutusu 1 Adet
60 Panelli 2x30 Dikey Düz Zemin Çinko Kaplama G.A. 2 Adet
24 Panelli 2x12 Dikey Düz Zemin Çinko Kaplama G.A. 1 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Siyah 100 Adet
TommaTech 6,0mm Solar Kablo PVI1-F Kırmızı 100 Adet
SMC4-MC4 Dişi-Erkek Bağlantı Konnektör Seti 18 Adet
NYAF 1 Metre (16mm - Kesit) Topraklama Kablosu 5 Adet